• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Personalistka na částečný úvazek / Kladno

Máte zájem o tuto pozici?

Popis pozice

  • Agenda nástupu nového zaměstnance – řidiče (sepsání smlouvy, evidence v systému, skenování dokladů, doklady o minimální mzdě, evidence řidiče na webdispečinku, daňové doklady)
  • Agenda ukončení pracovního poměru (zápočtové listy, ukončení v systému, ELDP, potvrzení o zdanitelných příjmech, informace exekutorům)
  • Evidence a sledování platnosti lékařských prohlídek, školení a dokladů řidičů, průběžné zadávání a skenování nových dokladů
  • Vydávání potvrzení zaměstnancům (pro banky, soudy, sociální dávky apod.)
  • Ostatní průběžná administrativa personálního oddělení, zakládání dokladů do složek zaměstnanců

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v administrativě
  • Uživatelská znalost Word, Excel, Outlook, Windows
  • Jazykové znalosti nejsou podmínkou, jsou však výhodou (Aj, Nj, Rj, Ukrajinština, Bulharština)
  • Komunikativnost
  • Pečlivost
  • Spolehlivost

Nabízíme

  • Zkrácený pracovní úvazek 4 hodiny denně (pracovní doba od 12:00 do 16:00 hod). Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Zázemí moderní společnosti
  • Přátelské, rodinné prostředí
  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Stravenky
  • Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned