• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Řidič MKD C+E – Střídač pravidelných linek

Máte zájem o tuto pozici?

Popis pozice

  • Střídač střídá stejné množství pravidelných linek, na kterých jsou stejné posádky a stejná auta.
  • Pro naše pravidelné nebo nově otvírané linky hledáme časově flexibilního a spolehlivého řidiče, který bude schopen střídat větší množství pravidelných linek.
  • Na těchto pravidelných linkách se vozí výměnné nástavby – dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na přívěsu). Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím – tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení – bez čekání! Je tedy opravdu řidičem.
  • ​Linky se dají v klidu stíhat podle n. 561/2006
  • Tato pozice nám umožní růst a našim řidičům řešit osobní problémy, dovolené a nemoci. ​
  • Samotné střídání je také plánováno se souladem osobního života řidiče střídače.
  • Střídači se pohybují po bytech, kterých máme 25 v západní Evropě.

Požadujeme

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • Školení ADR (v rámci firmy lze vyškolit)
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Přizpůsobivost – práce v turnusech (individuální po dohodě)
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
  • Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
  • 20.000,- příplatek za střídače po zkušební době
    3 500,- čistého za ekonomickou jízdu
    100 % Diety + kapesné
    Celkem mají naši střídači 70 tisíc čistého
  • 15 tisíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu
  • Dále benefity po prvním roce zaměstnání
  • Striktní dodržování n. 561/2006
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony
  • Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku.
  • Pravidelné linky po celé Evropě
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
  • Neomezená volání / SMS. Data v ČR neomezeně, data ve zbytku EU 60 GB vše za 200 Kč měsíčně
  • Firemní oblečení

Zde se zastavuje

Výměnné nástavby

  • Pokud řidič C+E proces výměnných nástaveb nezná, dokážeme ho velice rychle zaškolit. Zde ilustrační obrázek:

    Máte řidičský průkaz C nebo C+E

    Máte průkaz ADR

    Počet let praxe C/C+E

    Máte zájem jezdit turnusy?