Máte zájem o tuto pozici?

Popis pozice

  • Hledáme spolehlivého řidiče pro pobočku Kladno o prázdniny (červenec, srpen)
  • DPP, Pozice na plný nebo i částečný úvazek.
  • Řidič pomáhá s rozjezdem nových linek. Řídí návěsy i tandemové soupravy.
  • Řidič vypomáhá technikům s odvozem vozidel na servis, STK
  • Občas může jet také v Sobotu nebo Neděli po České Republice.
  • S dispečerem se dá dobře domluvit a řidič bude celkem často doma. Po telefonu lze sdělit více.
  • Vše je vždy plánováno s velkým zřetelem na nařízení 561/2006

Požadujeme

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • Školení ADR (v rámci firmy lze vyškolit), ale na linkách je často potřeba.
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
  • Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Finanční ohodnocení dle individuální dohody
  • 15 tísíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu​
  • Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24/7
  • Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
    ​Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 400 Kč měsíčně bez DPH
  • Firemní oblečení

Zde se zastavuje

Výměnné nástavby

  • Pokud řidič C+E proces výměnných nástaveb nezná, dokážeme ho velice rychle zaškolit. Zde ilustrační obrázek:

    Máte řidičský průkaz C nebo C+E

    Máte průkaz ADR

    Počet let praxe C/C+E

    Máte zájem jezdit turnusy?