• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Dispečer pravidelných kamionových linek

Máte zájem o tuto pozici?

VCHD Cargo a.s. přijme na pobočku Kladno dispečera pravidelných kamionových linek

VCHD Cargo patří se svou flotilou 200+ nákladních vozidel a 350+ zaměstnanců mezi největší dopravce České Republiky. Jsme nadnárodní rodinnou firmou, která se svými 25 lety zkušeností ví, že základním kamenech úspěchu vždy byli a budou kvalitní zaměstnanci. Máme dobrý kolektiv a rádi mezi námi přivítáme nového parťáka, který nám pomůže shánět nové zákazníky. O práci v logistice se říká, že je náročná, ale šikovní lidé ji zvládají s přehledem a ve spolupráci s přátelskými kolegy navíc i s úsměvem na tváři. To právě chceme, to je naše cesta vpřed.

tým_VCHD

Vaším úkolem bude:

  • sledování provozu pravidelných linek mezinárodní kamionové dopravy po západní Evropě
  • hlídání odjezdů a příjezdů kamionů (sledování vozidel přes aplikaci Webdispečink)
  • sledování dopravní situace, plynulosti naplánované trasy
  • jednoduchá administrativa
  • komunikace s řidiči
  • v případě řešení aktuálního problému komunikace se zákazníky (nahlášení např. dopravní nehody, zpožděné nakládky/vykládky apod.)
  • péče o spediční přepravy (komunikace s klienty, dopravci, práce se spedičními databázemi)

Vaše předpoklady:

  • min. SŠ vzdělání (technické obory, doprava, ekonomie)
  • praxe v dopravě / logistice je výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, webové aplikace)
  • aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni – komunikace zejména e-mailem; schopnost sdělit zákazníkovi problémy (kolona na dálnici, dopravní nehoda, pozdní dojezd apod.) a navrhované řešení, znalost Nj výhodou
  • řidičský průkaz sk. B aktivní řidič (sk. C výhodou)
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, profesionální přístup, dotahování rozpracovaných úkolů do konce, týmový duch

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní dopravní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • uplatnění znalostí a jazykových schopností
  • v závislosti na schopnostech možnost kariérního růstu
  • další vzdělávání a rozvoj v oboru
  • Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, výhodné telefonní a datové tarify pro soukromé účely a rodinné příslušníky, stravenky, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti
  • 35000 – 45000 Kč / měsíc

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na email: iveta.bodnarova@vchd.cz

Budeme se těšit! Tým VCHD