Spedice

VCHD Cargo a.s. zajišťuje importní a exportní služby do západní Evropy. Využívá k tomu flotilu vlastních 160 vozidel a prověřené smluvní dopravce, se kterými udržuje dlouhodobou spolupráci. Všechny zásilky, které společnost přepravuje, jsou pečlivě zabezpečeny a spadají pod pojištění odpovědnosti vnitrostátního a mezinárodního dopravce včetně kabotážní přepravy pojištěné do výše 600 tisíc eur.

Kompetitivní ceny nabízí VCHD Cargo již od 20 palea na požádání dokáže přistavit vozidlo vybavené chladicím agregátemADR vybavením, nastavitelným druhým patrem a dvouposádkou. Vozidla jsou vybavena GPS a jsou pod neustálým dohledem dispečinku, který pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Řidiči VCHD Cargo využívají pouze bezpečných parkovišť po celé Evropě a každý návěs je vybaven mohutným bezpečnostním zámkem (například typu Abloy Finland Hardened).

Po dohodě se zákazníkem vytváří VCHD Cargo u pravidelných přeprav automatické měsíční reporty, které pomáhají k oboustranné optimalizaci.

Řidiči jsou proškoleni na všechna potřebná specifika přeprav včetně správného přístupu ke zboží. Kvalifikace nechybí ani dispečerům, kteří rovněž absolvují pravidelná školení a hovoří česky, anglicky, německy, francouzsky a italsky.

Mapa poboček

Portfolio služeb

Služby VCHD Cargo zahrnují mezinárodní silniční přepravy, mezinárodní silniční kamionové přepravy, exportní mezinárodní přepravy a importní mezinárodní přepravy, ale také nabízíme systémovou přepravu na silnici, přepravy FTL, přepravy LTL, přepravu potravin, dopravu sběrné služby, přepravu paletových zásilek, přepravu výměnných nástaveb, přepravní službu, mezinárodní přepravu paletových zásilek také tuzemskou silniční kamionovou přepravu, přepravu nebezpečných nákladů, přepravu ADR. Dále nabízí pravidelnou přepravu nebo pravidelné linky.