• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107
  • cs
  • en
  • de

Řízený teplotní režim

Řízený teplotní režim – Přeprava potravin

VCHD Cargo a.s. zajišťuje přepravy v řízeném teplotním režimu. Jde zejména o chlazené, mražené a jiné zboží, které je citlivé na teploty pod bodem mrazu. Spadá sem například přeprava masa, mléčných výrobků, ovoce, zeleniny ale také ADR zboží.

Všechny návěsy jsou vybaveny agregátem s teploměrem, jehož hodnoty je možné sledovat on-line a ve výbavě vozidel je také kontaktní teploměr. Ve flotile jsou především dvoupodlažní frigo vozidla, která jsou schopna převézt až 66 europalet. Informace o aktuální poloze nákladu jsou vždy k dispozici díky GPS.

Řidiči VCHD Cargo jsou proškoleni na všechna potřebná specifika přeprav včetně správného přístupu ke zboží. Kvalifikace nechybí ani dispečerům, kteří rovněž absolvují pravidelná školení a komunikují se zákazníky anglicky, německy, francouzsky a italsky.

Portfolio služeb

Služby VCHD Cargo zahrnují mezinárodní silniční přepravy, mezinárodní silniční kamionové přepravy, exportní mezinárodní přepravy a importní mezinárodní přepravy, ale také nabízíme systémovou přepravu na silnici, přepravy FTL, přepravy LTL, přepravu potravin, dopravu sběrné služby, přepravu paletových zásilek, přepravu výměnných nástaveb, přepravní službu, mezinárodní přepravu paletových zásilek také tuzemskou silniční kamionovou přepravu, přepravu nebezpečných nákladů, přepravu ADR. Dále nabízí pravidelnou přepravu nebo pravidelné linky.