Mezinárodní silniční kamionová přeprava

VCHD Cargo je specialista na exportní a importní mezinárodní silniční přepravy. Realizuje jak přepravy na základě individuálních objednávek, tzv. jednorázové přepravy, tak i smluvní systémové přepravy například formou pravidelných linek. Vlastní flotila vozidel pro nákladní dopravu umožňuje FTL (celovozové) přepravy i přepravy LTL. Díky vyváženému portfoliu zákazníků a celoevropskému know-how dokáže společnost i malé objemy paletových zásilek přepravit v rekordních časech. Nejsilnějšími destinacemi pro VCHD Cargo jsou Německo a Francie, ale pravidelně zaváží zbožím svých zákazníků i řadu dalších evropských destinací ve střední Evropě, na Pyrenejském poloostrově, v Beneluxu a Velké Británii či na Balkáně.

Klíčovou částí podnikání VCHD Cargo je přeprava výměnných nástaveb, které nabízejí vyšší ložnou kapacitu.  Kromě toho je možné je využít i jako dočasný mezisklad, například při dodávkách na stavby apod. Speciální linkové přepravy terminál–terminál nebo dodavatel–odběratel s pevným jízdním řádem mohou být do výměnných nástaveb naloženy předem, což umožňuje vyšší využití nakládacích ramp nebo můstků u zákazníků. Společnost je vybavena k převozu různých druhů nástaveb, především však typy C782 nebo C745.

 

Scania 2.1 WB

VCHD Cargo je zkušeným přepravcem a každý měsíc realizuje přibližně 3 000 přeprav. Většina dálkových přeprav je obsazena ne jedním, ale dvěma řidiči, což umožňuje garantovat dodání zboží do 24/48 hodin do téměř všech destinací v Evropě. Slouží k tomu i síť firemních bytů ve strategických bodech po Evropě, kde se řidiči střídají a vozidlo tak může plynule pokračovat i do velmi vzdálených destinací.

Velkou předností je i dispečink, který je zákazníkům v pracovních dnech k dispozici po celých 24 hodin. Všichni dispečeři VCHD Cargo mluví anglicky, kromě angličtiny je možné s dispečinkem komunikovat i v němčině, francouzštině a italštině. Všechny přepravy jsou prováděny dle mezinárodní Úmluvy CMR a společnost realizuje i dopravu zásilek podléhajících dohodě ADR. VCHD Cargo je také schváleným dopravcem pro zkontrolované letecké zásilky.

 

Mapa s denními zastávkami pravidelných linek VCHD Cargo

Portfolio služeb

Služby VCHD Cargo zahrnují mezinárodní silniční přepravy, mezinárodní silniční kamionové přepravy, exportní mezinárodní přepravy a importní mezinárodní přepravy, ale také nabízíme systémovou přepravu na silnici, přepravy FTL, přepravy LTL, přepravu potravin, dopravu sběrné služby, přepravu paletových zásilek, přepravu výměnných nástaveb, přepravní službu, mezinárodní přepravu paletových zásilek také tuzemskou silniční kamionovou přepravu, přepravu nebezpečných nákladů, přepravu ADR. Dále nabízí pravidelnou přepravu nebo pravidelné linky.