• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Dispečer pravidelných linek Kladno

Máte zájem o tuto pozici?

Zajímá tě u nás pozice dispečera?

Hledáme kolegu, který míří na branku. Máme dobrý kolektiv a rádi mezi námi přivítáme nového parťáka. O práci v logistice se říká, že je náročná, ale šikovní lidé ji zvládají s přehledem a ve spolupráci s dobrými kolegy navíc i s úsměvem na tváři. To právě chceme, to je naše cesta vpřed.

tým_VCHD

A kdo tedy jsme?

Slovní spojení „stabilní rodinná firma“ je již značně staré (my jsme na trhu „jen“ od roku 1997), ale na stabilitě a rodině si prostě zakládáme. Zároveň rosteme a hodně investujeme. Chceme být transparentní, zveřejňujeme o sobě tiskové zprávy a míříme dopředu.

Jen v tomto roce (a to neskončil) jsme otevřeli novou pobočku v Českých Budějovicích, rekonstruovali pobočku v Havlíčkově Brodě, přesunuli pobočku Brno do větších prostor, přihlásili další vozidla v sesterské firmě v Německu, postavili parkoviště v Kladně, otestovali kamion na LNG, koupili nejnovější Mercedesy s kamery místo zrcátek a značně personálně posílili.

Zajímá nás také ekologie, chceme být zodpovědní, vracet něco společnosti a investujeme do procesů, které nás nutí se zlepšovat.

Jaká je náplň práce a co je potřeba?

Valná většina našich 160 vlastních vozidel je nasazena na pravidelné linky. Náplní práce je dozor nad těmito vozidly, komunikace se zákazníky a řidiči. Je potřebná velmi dobrá znalost minimálně anglického jazyka. Němčiny si u nás také velmi ceníme. Schopnost komunikovat nenadálé situace (nahlášení např. dopravní nehody, zpožděné nakládky/vykládky apod.). Nutnou podmínku je pro nás vlastnění řidičského oprávnění skupiny B.

Dispečeři se střídají v režimu 12-ti hodinových směn od pondělí 6:00 hod do soboty 6:00 hod, režim směn bývá 2x denní, 2x noční, 2x volno. (Dispečer má tedy často o jeden den prodloužený víkend navíc).

Co Vám můžeme nabídnout?

V první řadě nabízíme náročnou práci při které se člověk opravdu nenudí a to v příjemném kolektivu lidí, kteří rádi řeší problémy (i když občas říkají že ne, ale všichni vědí, že ano).

Co se týče platu představujeme si 30 – 40 tis. / měsíc hrubého. Dodáme k tomu, že talenty náležitě ohodnotíme a všímáme si lidí, kteří firmu posouvají dopředu. Rádi potom dáváme těmto lidem vyšší zodpovědnost s kterou jsou vždy spojené také benefity a možnost kariérního růstu.

Z těch maličkostí zde ještě napíšeme: Máme opravdu (je nás totiž hodně) dobré mobilní tarify pro celou rodinu. Je u nás naprosto výborná káva (všichni ji opravdu chválí). Když se nám daří (což s Vámi se nám dařit přeci bude) tak máme každý rok 13. plat.  Chodí k nám každý týden učitelka angličtiny a němčiny.

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na email: olga.kruzikova@vchd.cz 

Budeme se těšit! Tým VCHD