• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Řidič MKD C+E Pravidelné linky – Drážďany

Máte zájem o tuto pozici?

Popis pozice

  • Hledáme řidiče, který má zájem jezdit pravidelnou noční nebo denní linku z Drážďan.
  • Na této pravidelné lince se vozí výměnné nástavby – dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na tandemovém přívěsu). Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím – tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení – bez čekání! Je tedy opravdu řidičem.
  • VCHD Cargo obsluhuje několik linek zákazníka v Drážďanech. Linky se dají v klidu stíhat podle nařízení 561/2006 (AETR). Rozhodnutí zda se jedná o noční nebo denní linku je po dohodě s dispečerem a řidiči.
  • Řidiči si mohou dojíždět domů + volné víkendy

Požadujeme

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • Školení ADR – v rámci firmy lze zaškolit
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní společnosti
  • Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
  • Zaučení na pravidelných linkách se zkušenými řidiči
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Odměny za ekonomickou jízdu 3.500,- Kč
    Celková mzda s ekonomikou jízdy 48-60 tis. CZK čistého dle domluvy na lince při nástupu
  • 15 tísíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu​
  • Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24/7
  • Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
  • Neomezená volání / SMS. Data v ČR neomezeně, data ve zbytku EU 60 GB vše za 200 Kč měsíčně
  • Firemní oblečení

Kde zastavujeme

Výměnné nástavby

  • Pokud řidič C+E proces výměnných nástaveb nezná, dokážeme ho velice rychle zaškolit. Zde ilustrační obrázek:

    Máte řidičský průkaz C nebo C+E

    Máte průkaz ADR

    Počet let praxe C/C+E

    Máte zájem jezdit turnusy?