• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Řidič „C“ Stabilní práce v Rheine (německá smlouva)

Máte zájem o tuto pozici?

Popis pozice

  • Stabilní zaměstnání PO-PÁ od 7.00 do 17.00 na německou smlouvu
  • Pravidelná práce s nákladním vozem do 12t se zdvihací rampou
  • Jízdy v okolí Rheine
  • Místo působnosti Německo, Holandsko
  • Ubytování firmou zajištěno nebo příspěvek € 100 na privátní ubytování
  • Řidič si sám nakládá a vykládá paletovým vozíkem u stálých klientů

Požadujeme

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupinu C
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • Psychickou i fyzickou odolnost
  • Základy němčiny/angličtiny výhodou
  • V rámci firmy zařídíme víkendové školení ADR, které je na rozvozech potřeba

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní společnosti založené již roku 1997
  • Po 5 odpracovaných letech nárok na německý důchod, příspěvky 204 eur měsíčně za každé dítě od státu, možnost plného krytí zdravotní péče v Čechách a v Německu, plně hrazené úrazové pojištění zaměstnavatelem
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
    Nástupní základní plat činí 1820 EUR
    Celková mzda včetně stravného 2260 EUR čistého. Firmou hezký hrazený byt a pomoc se začátkem života v Německu Za každého spolehlivého kolegu přivedeného do firmy – odměna 625 EUR čistého
  • Zaučení na pravidelných linkách se zkušenými řidiči
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Pravidelná pracovní doba od pondělí do pátku
  • Kompenzace přesčasů týdnem volna nad rámec dovolené
  • Benefity: bonusy/prémie, prémie za ekonomickou jízdu, vánoční odměny
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
    ​Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 400 Kč měsíčně bez DPH
  • Byty pro řidiče v Rheine
  • Rádi pomůžeme při hledání a zajištění vlastního bydlení pro Vás i Vaši rodinu v Rheine.

Zde práce začíná

Foto našeho vozu

    Máte řidičský průkaz C nebo C+E

    Máte průkaz ADR

    Počet let praxe C/C+E

    Máte zájem jezdit turnusy?