• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Řidič vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy

Máte zájem o tuto pozici?

Popis pozice

  • Řidič kamionové dopravy (C+E)
  • Obsluhování pravidelných linek převážně po EU – jedná se o tři možnosti pro naše řidiče, které nám naše pravidelné linky umožňují.
    ​Každý den doma, víkendy doma.
    Obden doma, víkendy doma.
    Práce v turnusech.​
  • Řízení vozidel s výměnnými nástavbami, frigo návěsů atd. ​U nosiče výměnných nástaveb se vozí dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na přívěsu). Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím – tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení – bez čekání! Je tedy opravu řidičem.
  • Specifické přepravy: ADR, řízený teplotní režim
  • Přeprava průmyslového zboží, potravin atd.

Požadujeme

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • Školení ADR výhodou (v rámci společnosti lze vyškolit)
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Přizpůsobivost - práce v pravidelných turnusech
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
  • Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení ekonomické příplatky
  • Za každého spolehlivého kolegu přivedeného do firmy, odměna 10 tisíc čistého
  • Dále benefity po prvním roce zaměstnání ​vánoční odměny zálohy a příspěvky na léto navýšení mzdy
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony
  • Vlastní čerpací stanici
  • Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6
  • Pravidelné linky po celé Evropě
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečnw sim karty pro rodinné příslušníky
  • Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližně 300 Kč měsíčně bez DPH
  • Firemní oblečení
  • Občerstvení ve firmě

Zde se zastavuje

Výměnné nástavby

  • Pokud řidič C+E proces výměnných nástaveb nezná, dokážeme ho velice rychle zaškolit. Zde ilustrační obrázek: