• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Řidič C+E na plachtový návěs z okolí Havlíčkova Brodu

Máte zájem o tuto pozici?

Popis pozice

  • Přeprava zboží plachtovými návěsy po západní Evropě
  • Víkendy doma/v zahraničí dle domluvy s dispečerem - vycházíme vstříc
  • Začátek práce z hlídaného parkoviště v Havlíčkově Brodě
  • Řidiči je přiděleno vlastní vozidlo

Požadujeme

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • ADR výhodou (nikoli podmínkou) – v případě zájmu zajistíme a uhradíme školení
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
  • Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Odměna až 3 500,- čistého za ekonomickou jízdu
    100 % diety + až 40 % kapesného
    Celkem si naši řidiči na plachtě vydělají mezi 45-65 tisíci čistého (dle odpracovaných víkendů)
  • Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24/7
  • Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
    Neomezená volání / SMS. Data v ČR neomezeně, data ve zbytku EU 60 GB vše za 200 Kč měsíčně
  • Firemní oblečení

Zde se parkuje

Plachtový návěs

  • Nováčky rádi zaškolíme.

Rádi si s Vámi pohovoříme

Chcete se stát naším řidičem?

    Máte řidičský průkaz C nebo C+E

    Máte průkaz ADR

    Počet let praxe C/C+E

    Máte zájem jezdit turnusy?