Máte zájem o tuto pozici?

Zajímá tě u nás pozice technika nákladních vozidel?

Hledáme kolegu, který míří na branku. Máme dobrý kolektiv a rádi mezi námi přivítáme nového parťáka. O práci v logistice se říká, že je náročná, ale šikovní lidé ji zvládají s přehledem a ve spolupráci s dobrými kolegy navíc i s úsměvem na tváři. To právě chceme, to je naše cesta vpřed.

tým_VCHD

A kdo tedy jsme?

Slovní spojení „stabilní rodinná firma“ je již značně staré (my jsme na trhu „jen“ od roku 1997), ale na stabilitě a rodině si prostě zakládáme. Zároveň rosteme a hodně investujeme. Chceme být transparentní, zveřejňujeme o sobě tiskové zprávy a míříme dopředu.

Jen v minulém roce jsme otevřeli novou pobočku v Českých Budějovicích, rekonstruovali pobočku v Havlíčkově Brodě, přesunuli pobočku Brno do větších prostor, přihlásili další vozidla v sesterské firmě v Německu, postavili parkoviště v Kladně, otestovali kamion na LNG, koupili nejnovější Mercedesy s kamery místo zrcátek a značně personálně posílili.

Zajímá nás také ekologie, chceme být zodpovědní, vracet něco společnosti a investujeme do procesů, které nás nutí se zlepšovat.

Jak to u nás vypadá?

Jaká je náplň práce a co je potřeba?

Valná většina našich 160 vlastních vozidel je nasazena na pravidelné linky. Technik nákladních vozidel se bude o tyto vozidla starat – kontrolovat jejich výbavu a technický stav, dělat jednoduché servisní práce, odvážet je do servisu a plánovat jejich servisní prohlídky.

Technik přijde do přímého kontaktu s řidiči a měl by být také schopen vysvětlit řidičům ekonomickou jízdu, naučit je s tabletem a dokázat jim v případě potřeby telefonicky ohledně vozidel poradit. Nutnou podmínkou je řidičské oprávnění C+E a zkušenost s řízením kamionu. V akutních případech musí být schopen zaskočit za řidiče.

Technik by měl být nejlépe z okolí naší pobočky Kladno a měl by počítat s možností, že za vozidly pojede do zahraničí.

Co Vám můžeme nabídnout?

V první řadě nabízíme náročnou práci při které se člověk opravdu nenudí a to v příjemném kolektivu lidí, kteří rádi řeší problémy (i když občas říkají že ne, ale všichni vědí, že ano).

Co se týče platu představujeme si 25 – 40 tis. / měsíc. Dodáme k tomu, že talenty náležitě ohodnotíme a všímáme si lidí, kteří firmu posouvají dopředu. Rádi potom dáváme těmto lidem vyšší zodpovědnost s kterou jsou vždy spojené také benefity a možnost kariérního růstu.

Z těch maličkostí zde ještě napíšeme: Máme opravdu (je nás totiž hodně) dobré mobilní tarify pro celou rodinu. Je u nás naprosto výborná káva (všichni ji opravdu chválí). Když se nám daří (což s Vámi se nám dařit přeci bude) tak máme každý rok 13. plat.

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na email: info@vchd.cz 

Budeme se těšit! Tým VCHD