• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Technik vozového parku – kamionová přeprava

Máte zájem o tuto pozici?

POPIS POZICE

  • Zajištění a plánování oprav a údržby vozidel, STK
  • Spolupráce s vlastní servisní dílnou
  • Vedení skladu náhradních dílů
  • Jednání s dodavateli
  • Spolupráce s ostatními pobočkami
  • Správa areálu
  • Plánování a organizace servisů a oprav nákladních vozidel v ČR i zahraničí
  • Komunikace s řidiči

tým_VCHD

Požadujeme

  • technické znalosti v oblasti oprav nákladních vozidel
  • vzdělání technického směru
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost Aj nebo Nj výhodou
  • řidičský průkaz sk. B (sk. C, E výhodou)
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dotahování rozpracovaných úkolů do konce, týmového ducha

Nabízíme

  • práci na plný úvazek ve stabilní dopravní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nadstandardní platové ohodnocení
    • 35.000 – 40.000,- Kč / měsíc
  • uplatnění znalostí a jazykových schopností
  • další vzdělávání a rozvoj v oboru
  • Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, výhodné telefonní a datové tarify pro soukromé účely a rodinné příslušníky, stravenky, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na email: iveta.bodnarova@vchd.cz

Budeme se těšit! Tým VCHD