• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107
  • cs
  • en
  • de

Personální posílení do lepších časů

Každá recese dříve nebo později odezní a opět přijde období růstu. A na ten je dobré se připravit, aby společnost mohla rychle reagovat na oživenou poptávku. To je strategie, kterou se VCHD Cargo ubírá, a letos, navzdory koronavirové krizi personálně posilovala na strategických pozicích.

„Věříme, že právě nyní je správný čas připravit společnost na budoucí růst,“ říká Ing. Petr Kozel předseda představenstva VCHD Cargo a.s., a vysvětluje, „proto jsme letos posílili především tam, kde je to pro nás nejdůležitější – v oblasti strategického obchodu a na pobočkách.“

Obchodní oddělení rozšířil zkušený Martin Hustoles, který nastoupil na pozici Business Development Managera ve velmi složité době. Základem práce obchodního oddělení totiž vždy doposud byly osobní kontakty, návštěvy a jednání, které v letošním roce už několik měsíců nejsou možné. Dnešní doba „covidová“ zkrátka přeje spíše bezkontaktnímu obchodu. „Přesto onboarding Martina Hustolese proběhl velmi rychle a jeho znalosti už nyní přispívají k novým obchodním příležitostem,“ komentuje Petr Kozel.

Dalším novým a velmi zkušeným logistickým odborníkem ve VCHD Cargo je Tadeáš Kos, který převzal vedení pobočky v Brně, a jak sám říká „VCHD Cargo je pro mne velkou výzvou a v nové příležitosti vidím velikou možnost dalšího růstu. Navíc pevně věřím, že mé zkušenosti z mezinárodních projektů mohou pomoci rodinné společnosti VCHD Cargo být stabilním a vyhledávaným partnerem i na evropském trhu.“  Brno je v současné době logistickým centrem pro Moravu a Tadeáš Kos bude na této nové pozici zodpovědný nejen za rozvoj svěřené pobočky v tomto regionu, ale díky její strategické poloze i za obchodní aktivity společnosti na celé Moravě a na Slovensku.

Dalším nesporně důležitým krokem v historii VCHD Cargo je otevření nové pobočky v Českých Budějovicích, kterou povede logistická manažerka Petra Růžičková. Pobočka se bude zaměřovat nejen na oblast jižních Čech, ale bude obsluhovat i celou řadu zákazníků VCHD Cargo z Rakouska a Bavorska. Petra Růžičková má díky své předešlé profesionální dráze v této oblasti dlouholeté zkušenosti a disponuje i dobrými znalostmi tohoto příhraničního regionu.

Martin Hustoles – nový Business Development Manager

Česká přepravní společnost VCHD Cargo obsadila novou pozici Business Development Managera. Ujme se jí zkušený … Pokračovat ve čtení Martin Hustoles – nový Business Development Manager