• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

Personální posílení do lepších časů

Každá recese dříve nebo později odezní a opět přijde období růstu. A na ten je dobré se připravit, aby společnost mohla rychle reagovat na oživenou poptávku. To je strategie, kterou se VCHD Cargo ubírá, a letos, navzdory koronavirové krizi personálně posilovala na strategických pozicích.

„Věříme, že právě nyní je správný čas připravit společnost na budoucí růst,“ říká Ing. Petr Kozel předseda představenstva VCHD Cargo a.s., a vysvětluje, „proto jsme letos posílili především tam, kde je to pro nás nejdůležitější – v oblasti strategického obchodu a na pobočkách.“

Obchodní oddělení rozšířil zkušený Martin Hustoles, který nastoupil na pozici Business Development Managera ve velmi složité době. Základem práce obchodního oddělení totiž vždy doposud byly osobní kontakty, návštěvy a jednání, které v letošním roce už několik měsíců nejsou možné. Dnešní doba „covidová“ zkrátka přeje spíše bezkontaktnímu obchodu. „Přesto onboarding Martina Hustolese proběhl velmi rychle a jeho znalosti už nyní přispívají k novým obchodním příležitostem,“ komentuje Petr Kozel.

Dalším novým a velmi zkušeným logistickým odborníkem ve VCHD Cargo je Tadeáš Kos, který převzal vedení pobočky v Brně, a jak sám říká „VCHD Cargo je pro mne velkou výzvou a v nové příležitosti vidím velikou možnost dalšího růstu. Navíc pevně věřím, že mé zkušenosti z mezinárodních projektů mohou pomoci rodinné společnosti VCHD Cargo být stabilním a vyhledávaným partnerem i na evropském trhu.“  Brno je v současné době logistickým centrem pro Moravu a Tadeáš Kos bude na této nové pozici zodpovědný nejen za rozvoj svěřené pobočky v tomto regionu, ale díky její strategické poloze i za obchodní aktivity společnosti na celé Moravě a na Slovensku.

Dalším nesporně důležitým krokem v historii VCHD Cargo je otevření nové pobočky v Českých Budějovicích, kterou povede logistická manažerka Petra Růžičková. Pobočka se bude zaměřovat nejen na oblast jižních Čech, ale bude obsluhovat i celou řadu zákazníků VCHD Cargo z Rakouska a Bavorska. Petra Růžičková má díky své předešlé profesionální dráze v této oblasti dlouholeté zkušenosti a disponuje i dobrými znalostmi tohoto příhraničního regionu.

Martin Hustoles – nový Business Development Manager

Česká přepravní společnost VCHD Cargo obsadila novou pozici Business Development Managera. Ujme se jí zkušený logistický odborník Martin Hustoles. Na svém novém postu bude zodpovědný za rozvoj společnosti zejména v oblasti mezinárodních silničních přeprav. Martin Hustoles pochází z Kladna. Vystudoval Střední průmyslovou školu v oboru Strojírenská technologie, svoje vzdělání si dále doplňoval řadou odborných seminářů … Continue reading Martin Hustoles – nový Business Development Manager