• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

VCHD Cargo získala 2. místo v Ocenění Českých Lídrů

VCHD Cargo a.s. se umístila v na stříbrné příčce projektu Ocenění Českých Lídrů mezi nejlepšími společnostmi Středočeského kraje. Cenu na slavnostním večeru převzali provozní ředitel společnosti Pavel Sirotek a marketingový a obchodní manager Petr Kozel.

Na konci listopadu bylo slavnostně vyhlášeno Ocenění Českých Lídrů. Celkem 1.527 společností vyhovělo kritériím soutěže, do finále se pak dostalo 111 společností s nejlepšími ekonomickými výsledky. Ve velké konkurenci se společnost VCHD Cargo umístila na 2. místě v kategorii Středočeský kraj. „Velmi nás těší, že jsme se zařadili mezi ty nejúspěšnější ryze české společnosti v našem regionu,“ uvádí Ing. Petr Kozel, CEO a předseda představenstva VCHD Cargo a.s., a doplňuje, „je to pro nás potvrzením, že naše podniková strategie, která úspěšně obstála i v posledních velmi náročných letech, nás vede správným směrem.“

Do projektu Ocenění Českých Lídrů jsou společnosti nominované na základě analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice zpracovaných odborným garantem, mezinárodní společností Czech Credit Bureau, a. s, která je specialistou na rating a scoring firem. Do projektu mohou být nominovány transparentní české společnosti s ročním obratem přes 200 milionů korun a nejméně 50 zaměstnanci. Data pro vyhodnocení projektu Ocenění Českých Lídrů zahrnují tři poslední roky tj. 2019 až 2021. Hodnotí se poslední dvě závěrky z roku 2020 a 2021, rok 2019 má informativní charakter. Výběr těch nejlepších má na starosti odborná porota společně s garantem projektu.