• Objednejte si přepravu ještě dnes: +420 312 245 107
  • Order shipping today: +420 312 245 107
  • Bestellen Sie den Transport heute noch: +420 312 245 107

VCHD Cargo zvyšuje efektivitu pohybu na rampách

Přepravní společnost VCHD Cargo nově nasadila do svých služeb manipulátor výměnných nástaveb Kamag. Vozidlo určené pro manipulaci s výměnnými nástavbami uvnitř logistických areálů se vyznačuje mimořádnou obratností a uživatelským komfortem pro řidiče. Na nakládce a vykládce šetří čas i pohonné hmoty.

Kamag Wiesel WBH25 je určený pro snadné převážení výměnných nástaveb v prostorech venkovních areálů skladových či výrobních prostor. Jeho hydrostatický pohon je zkonstruován pro neustálé popojíždění vpřed a vzad a vozidlo díky němu dokáže snadno a bezpečně dokáže zajíždět pod výměnné nástavby a přemísťovat je buď k rampám pro naložení či na odstavnou plochu. Vozidlo se vyznačuje dobrou ergonomií, spolehlivostí a vysokou úrovní komfortu kabiny. Všechny základní funkce pro manipulaci s výměnnými nástavbami může řidič ovládat doslova jedním prstem. Kamag má robustní podvozek a předsazenou kabinu. Velké čelní sklo umožňuje řidiči dobrý výhled, velkou přesnost při nabírání a odstavování výměnných nástaveb a také nižší riziko poškození opěrných nohou výměnných nástaveb. To z něj činí mimořádně obratného, bezpečného a ekonomického pomocníka v logistických a výrobních provozech.

Vozidlo Kamag jsme začali používat pro manipulaci s výměnnými nástavbami v rámci provozu našeho zákazníka – poskytovatele balíkových přeprav – a zkušenosti s ním jsou velmi pozitivní,“ uvádí Ing. Petr Kozel, CEO a předseda představenstva VCHD Cargo, a dodává, „zvýšila se efektivita manipulace s výměnnými nástavbami a snížil čas nutný k jejich přistavení či odstavení od rampy. Protože je možné výměnné nástavby používat i jako dočasný mezisklad, našemu zákazníkovi to umožňuje ještě lepší plánování a využití nakládkových ramp.